Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Hej kolęda, kolęda!

Utworzono dnia 04.12.2019

Wójt Gminy Rozprza Janusz Jędrzejczyk i Gminna Biblioteka Publiczna w Rozprzy serdecznie zapraszają na koncert "W oczekiwaniu na Święta". 13 grudnia 2019 r. o godz. 18:00 w sali konferencyjnej Gminnego Centrum Kultury w Rozprzy wystapią: Joanna Kabzińska, Marta Kominek, Bartłomiej Kwiatkowski oraz Jakub Moroziński. 

czytaj dalej na temat: Hej kolęda, kolęda!

Mikołajki w Rynku Piastowskim

Utworzono dnia 09.12.2019

6 grudnia w Rynku Piastowskim w Rozprzy stanęła Zagroda Świętego Mikołaja. W tym roku wydarzeniu organizowanemu przez wójta gminy Rozprza Janusza Jędrzejczyka, Gminną Bibliotekę Publiczną w Rozprzy oraz Stowarzyszenie Euroaktywni po raz pierwszy towarzyszył Jarmark Bożonarodzeniowy.  

czytaj dalej na temat: Mikołajki w Rynku Piastowskim

Wyniki naszej mikołajkowej zabawy

Utworzono dnia 06.12.2019

Miło nam poinformować, że zwycięzcą naszej mikołajkowej zabawy została Pani Marlena Jakubik. Nagrodę- podójne zaproszenie na dowolny seans przygotowało Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim. Zapraszamy do biblioteki po odbiór nagrody. 

czytaj dalej na temat: Wyniki naszej mikołajkowej zabawy

Mikołajkowe spotkania w filiach

Utworzono dnia 05.12.2019

Na początku grudnia filie w Milejowie, Niechcicach i Lubieniu organizują coroczne Spotkania Mikołajkowe. Podobnie było w tym roku. 4 grudnia aktorzy z Teatru Edukacji i Profilaktyki Maska z Krakowa wystawili dla najmłodszych przedstawienie „Świąteczny dar- magia i czar”. 

czytaj dalej na temat: Mikołajkowe spotkania w filiach

Mikołajki w Rynku

Utworzono dnia 27.11.2019


Święty Mikołaj ponownie odwiedzi Rozprzę! Gdzie będzie można spotkać Mikołaja, jego pomocników w zielonych czapkach oraz renifery? Podobnie jak w ubiegłych latach zapraszamy na Rynek Piastowski, gdzie na wszystkie dzieci będzie czekać wiele atrakcji. 6 grudnia, godz. 10:00-18:00- musicie tam być!

Gmina Rozprza

 

Zegar

Elektroniczna skrzynka podawcza GBPwRozprzy-ePUAP

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 187

W poprzednim tygodniu: 177

W tym miesiącu: 449

W poprzednim miesiącu: 509

Wszystkich: 26287

Pogoda