Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Konkurs

Utworzono dnia 25.11.2019

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Rozprza do udziału w naszym świątecznym konkursie plastycznym. W tym roku zadaniem dzieci i młodzieży jest wykonanie choinki (praca przestrzenna). Dorośli zmierzą się z nieco trudniejszym wyzwaniem- wykonaniem bożonarodzeniowego lampionu. Na wszystkie prace czekamy do 10 grudnia. Wielki finał konkursu odbedzie się 13 grudnia w Gminnym Centrum Kultury w Rozprzy. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu. 

czytaj dalej na temat: Konkurs

Rodzinne warsztaty artystyczne

Utworzono dnia 03.12.2019

Wszystkich, którzy doceniają piękno własnorecznie wykonanych ozdób świątecznych zapraszamy na nasze warsztaty. Do stworzenia choinek wykorzystamy m.in. styropianowe stożki i rafię. Zapisy w bibliotece lub pod numerem tel. 44 755 70 22. Liczba miejsc ograniczona!

Mikołajkowy spektakl dla dzieci

Utworzono dnia 27.11.2019

 

4 grudnia w naszych filiach bibliotecznych odbędą się Spotkania Mikołajkowe, na które serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci. W programie m.in. spektakl w wykonaniu aktorów z Teatru Edukacji i Profilaktyki Maska z Krakowa oraz spotkanie ze Św. Mikołajem.

czytaj dalej na temat: Mikołajkowy spektakl dla dzieci

Reżyser Eric Bednarski gościem naszej biblioteki

Utworzono dnia 25.11.2019

22 listopada Gminna Biblioteka Publiczna w Rozprzy zorganizowała dwa pokazy filmu „Warszawa: Miasto Podzielone”. Gościem jednego ze spotkań był reżyser dokumentu- Eric Bednarski.

czytaj dalej na temat: Reżyser Eric Bednarski gościem naszej biblioteki

Pokaz filmu dokumentalnego "Warszawa: Miasto Podzielone"

Utworzono dnia 06.11.2019


"Warszawa: Miasto Podzielone" to tytuł filmu dokumentalnego, który będzie można obejrzeć 22 listopada (piątek) podczas dwóch pokazów specjalnych organizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Rozprzy. Gościem specjalnym jednego z pokazów będzie reżyser filmu- Eric Bednarski. 

czytaj dalej na temat: Pokaz filmu dokumentalnego "Warszawa: Miasto Podzielone"

Gmina Rozprza

 

Zegar

Elektroniczna skrzynka podawcza GBPwRozprzy-ePUAP

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 187

W poprzednim tygodniu: 177

W tym miesiącu: 449

W poprzednim miesiącu: 509

Wszystkich: 26287

Pogoda