Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

XVII Dni Gminy Rozprza z udziałem naszej biblioteki

Utworzono dnia 13.06.2022

XVII Dni Gminy Rozprza przechodzą do historii. Słoneczna pogoda sprawiła, że stadion sportowy w Rozprzy w miniony weekend odwiedziły tłumy. Do udziału w imprezie włączyła się także Gminna Biblioteka Publiczna w Rozprzy. W sobotę swoje taneczne popisy zaprezentowały „Impresja” i Grupa hip- hop z Niechcic. Z bibliotekarzami można było się natomiast spotkać w niedzielę przy stoisku promocyjnym, gdzie na najmłodszych czekało wiele niespodzianek.

Publiczność zgromadzona przed sceną obejrzała trzy występy w wykonaniu uczestników warsztatów tanecznych organizowanych przez bibliotekę. Układy przygotowały dwie grupy zespołu „Impresja” oraz zespół taneczny z Niechcic. Dodajmy, że opiekunem pierwszego zespołu jest Anetta Wojtuch, instruktorem zajęć, które odbywają się w szkole w Niechcicach jest natomiast Karolina Ciesielska.

Modelowanie balonów, kolorowe tatuaże, balonowe pszczółki, tworzenie biżuteryjnych ozdób, kolorowanki oraz bańki mydlane- to strefa zabaw przygotowanych przez rozprzańską bibliotekę. Nie mogło zabraknąć naszego futrzastego przyjaciela Dinusia, który roznosił w koszyku słodkie niespodzianki dla najmłodszych. Wszystkie atrakcje cieszyły się dużym zainteresowaniem podczas  drugiego dnia gminnego święta.

Galeria zdjęć

Utworzono dnia 13.06.2022, 14:57

Gmina Rozprza

 

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2022 5 wydarzeń w tym miesiącu

Elektroniczna skrzynka podawcza GBPwRozprzy-ePUAP

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 71

W poprzednim tygodniu: 124

W tym miesiącu: 565

W poprzednim miesiącu: 481

Wszystkich: 41927