Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Koncert Noworoczny

Utworzono dnia 30.01.2024

Styczniowy „Koncert Noworoczny” w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rozprzy zgromadził naprawdę wielu widzów, dziękujmy wszystkim uczestnikom wydarzenia za tak liczne przybycie. Piątkowy wieczór był przepełniony muzyką, śpiewem i tańcem.

Jako pierwsza na scenie pojawiła się grupa taneczna pod czujny okiem pani instruktor Izabeli Zakrzewskiej. Dziewczynki wykonały swój układ taneczny z wykorzystaniem kolorowych pomponów. Wieczór uświetnił także pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu pani Izabeli i pana Kacpra (instruktora zajęć tanecznych dla dorosłych w GBP w Rozprzy). Zgromadzona publiczność była pod ogromnym wrażeniem. Następnie wysłuchaliśmy występu przygotowanego w ramach zajęć wokalno-muzycznych prowadzonych przez panią Justynę Piesik-Kędrę. Pani Justyna akompaniowała swoim podopiecznym, którzy wykonali kilka utworów.

Później w rozprzańskiej bibliotece zagościł ludowy klimat, a to za sprawą koncertu zespołu „Piotrkowianie”. Regionalne stroje, tradycyjne instrumenty i piękny wokal wprowadziły naprawdę magiczny nastrój. Zespół Ludowy Ziemi Piotrkowskiej przygotował repertuar idealnie wpisujący się w tematykę koncertu. Mamy nadzieję, że nasi goście będą dobrze wspominać ten wspólnie spędzony czas.

Galeria zdjęć

Utworzono dnia 30.01.2024, 08:47

Gmina Rozprza

 

Zegar

Elektroniczna skrzynka podawcza GBPwRozprzy-ePUAP

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 24

W poprzednim tygodniu: 218

W tym miesiącu: 772

W poprzednim miesiącu: 575

Wszystkich: 54496