Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

"Wakacje z Biblioteką"- I tydzień

Utworzono dnia 25.07.2017

Warsztaty plastyczne, gry i zabawy ruchowe, zajęcia kulinarne, seans w kinie - to niektóre z atrakcji przygotowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Rozprzy. Najmłodsi jak zwykle mogli liczyć na doskonałą zabawę!

czytaj dalej na temat: "Wakacje z Biblioteką"- I tydzień

Fotorelacja z finału projektu "Lokomotywą po wiedzę"

Utworzono dnia 25.07.2017

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystego finału projektu "Lokomotywą po wiedzę- projekt ekologiczno- artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego" autorstwa Dariusza Śmigielskiego. Przypomnijmy, że finał miał miejsce 14 czerwca br., podczas to którego GBP w Rozprzy otrzymała wyróżnienie w kategorii najlepszy spektakl ekologiczny.

czytaj dalej na temat: Fotorelacja z finału projektu "Lokomotywą po wiedzę"

Warsztaty rękodzielnicze

Utworzono dnia 13.07.2017

Przed nami kolejne warsztaty rękodzielnicze z cyklu "Działania Artystyczne Rozprzan". Tym razem wykonamy wiszące kwietniki na roślinki, które już niebawem ozdobią nasz ogród za budynkiem biblioteki.

czytaj dalej na temat: Warsztaty rękodzielnicze

Finał projektu "Programuj, eksperymentuj, działaj!"

Utworzono dnia 03.07.2017

Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie była ostatnim punktem na mapie projektu "Programuj, eksperymentuj, działaj!" realizowanego od kilku miesięcy przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Rozprzy. Przypomnijmy, że projekt, w którym wzięła udział 47- osobowa grupa młodzieży współfinansowany był przez Fundację Banku Zachodniego WBK.

czytaj dalej na temat: Finał projektu "Programuj, eksperymentuj, działaj!"

Filia w Niechcicach zaprasza na wakacyjne warsztaty

Utworzono dnia 30.06.2017

Filia Biblioteczna w Niechcicach zaprasza wszystkie dzieci na wakacyjne zajęcia, które będą odbywały się w każdą środę sierpnia od godz. 11.00.

czytaj dalej na temat: Filia w Niechcicach zaprasza na wakacyjne warsztaty

Program wakacyjnych zajęć

Utworzono dnia 30.06.2017

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wakacyjnych zajęć, które realzowane będą od 3 do 14 lipca w naszej bibliotece. Warsztaty plastyczne, językowe, gry i zabawy, zajęcia sportowe, wycieczki- to tylko niektóre z atrakcji, które przygotowaliśmy dla najmłodszych.

czytaj dalej na temat: Program wakacyjnych zajęć

Zmiana godzin otwarcia

Utworzono dnia 30.06.2017

Informujemy, że w okresie wakacyjnym (1 lipca- 3 września biblioteka będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00. Zapraszamy!

czytaj dalej na temat: Zmiana godzin otwarcia

Wakacje z biblioteką!

Utworzono dnia 23.06.2017

Nasza biblioteka zaprasza wszystkie dzieci na wakacyjne zajęcia, które będą odbywały się od 3 do 14 lipca. Jak co roku, przewidzieliśmy wiele atrakcji dla wszystkich, którzy ten letni wypoczynek postanowią spędzić wspólnie z nami.

czytaj dalej na temat: Wakacje z biblioteką!

Zapraszamy na warsztaty

Utworzono dnia 26.06.2017

W najblizszą środę tj. 28 czerwca o godz. 17.00 w naszej bibliotece odbędą się kolejne warsztaty rękodzielnicze z cyklu "Działania Artystyczne Rozprzan". Tym razem podczas zajęć powstaną ciekawe i oryginalne podstawki pod kawę, które wykonamy na szydełku. Zajęcia poprowadzi pani Jolanta Fogiel.

 

czytaj dalej na temat: Zapraszamy na warsztaty

Informacja dla uczestników projektu "Programuj, eksperymentuj, działaj!"

Utworzono dnia 22.06.2017

Nasza przygoda z projektem "Programuj, eksperymentuj, działaj!" powoli dobiega końca. Z tej okazji pragniemy zaprosić uczestników zajęć z robotyki na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Wyjazd odbędzie się 29 czerwca (czwartek, zbiórka o godz. 7.30). Warunkiem udziału w wycieczce jest wypełnienie przez rodzica/ opiekuna prawnego deklaracji, którą należy dostarczyć do 26 czerwca.

czytaj dalej na temat: Informacja dla uczestników projektu "Programuj, eksperymentuj, działaj!"

Gmina Rozprza

 

Zegar

Elektroniczna skrzynka podawcza GBPwRozprzy-ePUAP

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 3

W poprzednim tygodniu: 137

W tym miesiącu: 182

W poprzednim miesiącu: 722

Wszystkich: 50868