Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Słodkie warsztaty rękodzielnicze

Utworzono dnia 15.02.2023

Młodzi uczestnicy cyklicznych warsztatów rękodzielniczych postanowili wspólnie celebrować Święto Zakochanych. Tym razem przygotowaliśmy dla nich nietypowe zadanie. Pędzle, farby i kredki odeszły w kąt, a zastąpiły je wałki do ciasta i foremki w kształcie serc. 

czytaj dalej na temat: Słodkie warsztaty rękodzielnicze

Warsztaty makramy

Utworzono dnia 15.02.2023

10 lutego Filia w Milejowie zorganizowała warsztaty makramy dla dorosłych. Swoją wiedzą dotyczącą popularnej sztuki wiązania supełków podzieliły się z uczestniczkami panie z lokalnego Koła Gospodyń Wiejskich „Maki”. 

czytaj dalej na temat: Warsztaty makramy

Konkurs Walentynkowy

Utworzono dnia 14.02.2023

Z okazji Walentynek przygotowaliśmy niespodziankę dla naszych dorosłych czytelników. Aby wziąć udział w zabawie i wylosować  jedną z jedenastu nagród, wystarczy odwiedzić nas 14 lutego i wypożyczyć co najmniej jedną książkę. Do zdobycia wspaniałe nagrody od Hurtowni Książek Platon. Zapraszamy!

Walentynkowe girlandy

Utworzono dnia 11.02.2023

W czwartkowe popołudnie Filia w Lubieniu zorganizowała dla dzieci warsztaty plastyczne z okazji zbliżającego się Święta Zakochanych. Zajęcia, w trakcie których powstały wyjątkowe walentynkowe girlandy cieszyły się dużym zainteresowaniem.

czytaj dalej na temat: Walentynkowe girlandy

Przedszkolaki odwiedziły bibliotekę

Utworzono dnia 10.02.2023

8 lutego naszą bibliotekę odwiedziły dzieci z Przedszkola Samorządowego w Rozprzy. Wizyta była okazją do m.in. zapoznania się z księgozbiorem biblioteki oraz zasadami wypożyczania książek, czasopism i gier planszowych.

czytaj dalej na temat: Przedszkolaki odwiedziły bibliotekę

Walentynkowe warsztaty w Filii w Lubieniu

Utworzono dnia 03.02.2023

Filia w Lubieniu zaprasza dzieci i młodzież do udziału w warsztatach plastycznych "Walentynkowe serca". Zajęcia odbędą sie 9 lutego (czwartek) o godz. 16:00. Zapisy w bibliotece lub telefonicznie (44 646 51 13). 

Warsztaty makramy

Utworzono dnia 02.02.2023

Filia w Milejowie zaprasza osoby dorosłe na warsztataty makramy, które poprowadzą Panie z miejscowego KGW "Maki". Zajęcia odbędą się w najbliższy piątek (10 lutego) o godz. 17:00. Zapisy w bibliotece lub telefonicznie (44 649 18 87). 

Zawody balonów na ogrzane powietrze

Utworzono dnia 02.02.2023

28 stycznia na stadionie sportowym w Rozprzy odbyły się zawody balonów na ogrzane powietrze. Mimo mało sprzyjających warunków pogodowych w wydarzeniu wzięło udział wielu młodych konstruktorów. 

czytaj dalej na temat: Zawody balonów na ogrzane powietrze

Ferie w filiach bibliotecznych- relacja

Utworzono dnia 27.01.2023

Ferie dobiegają końca, warto więc podzielić się relacją z przebiegu zajęć zorganizowanych dla dzieci przez nasze filie. Każda z czterech placówek oprócz wyjazdu do kina przygotowała ciekawą ofertę warsztatów dla dzieci w wieku szkolnym.

czytaj dalej na temat: Ferie w filiach bibliotecznych- relacja

Warsztaty kulinarne z KGW „Maki”

Utworzono dnia 27.01.2023

W czasie ferii odwiedziło nas wielu wspaniałych gości, którzy spotkali się z uczestnikami akcji „Ferie w bibliotece”. Wśród nich były panie z Milejowa i Janówki, członkinie KGW „Maki”, które 20 stycznia poprowadziły dla dzieci warsztaty kulinarne.

czytaj dalej na temat: Warsztaty kulinarne z KGW „Maki”

Gmina Rozprza

 

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2023 1 wydarzeń w tym miesiącu

Elektroniczna skrzynka podawcza GBPwRozprzy-ePUAP

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 89

W poprzednim tygodniu: 142

W tym miesiącu: 34

W poprzednim miesiącu: 602

Wszystkich: 46596