Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Spotkanie z twórcami książki "Baśń o rozprzańskim trzewiczku"

Utworzono dnia 19.02.2024

W miniony piątek – 16 lutego mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć w naszej bibliotece wyjątkowych gości: Daniela Mucioka, Marię Kubiak oraz Roberta Kabzińskiego, którzy podzielili się z nami historią powstania oraz inspiracjami związanymi z książką "Baśń o rozprzańskim trzewiczku".

czytaj dalej na temat: Spotkanie z twórcami książki "Baśń o rozprzańskim trzewiczku"

Prezentacja książki o historii Kościoła w Rozprzy

Utworzono dnia 14.02.2024

Zapraszamy mieszkańców gminy Rozprza na niezwykłe wydarzenie. Prezentacja publikacji "Kościół Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Rozprzy. Architektura-Sztuka-Historia (do 1939 roku).odbędzie się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rozprzy 1 marca 2024 (Piątek) o godz. 18:30.

czytaj dalej na temat: Prezentacja książki o historii Kościoła w Rozprzy

Za nami kolejna edycja „Ferii z Biblioteką”

Utworzono dnia 09.02.2024

Za nami kolejna edycja „Ferii z Biblioteką”… Jak co roku bibliotekarze przygotowali ciekawą ofertę warsztatów, zajęć i wyjazdów. Wszystkie atrakcje zostały podzielone na dwa tygodnie ferii tak, aby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

czytaj dalej na temat: Za nami kolejna edycja „Ferii z Biblioteką”

Spotkanie z twórcami książki "Baśń o rozprzańskim trzewiczku"

Utworzono dnia 09.02.2024

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z twórcami książki "Baśń o rozprzańskim trzewiczku"! Już w przyszły piątek - 16 lutego o godz. 18:30. Na spotkaniu nie zabraknie ciekawych gości. O historii rozprzańskiego trzewiczka i procesie powstawania książki opowiedzą: Daniel Muciok, Maria Kubiak i Robert Kabziński. Wstęp wolny!

czytaj dalej na temat: Spotkanie z twórcami książki "Baśń o rozprzańskim trzewiczku"

Koncert Noworoczny

Utworzono dnia 30.01.2024

Styczniowy „Koncert Noworoczny” w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rozprzy zgromadził naprawdę wielu widzów, dziękujmy wszystkim uczestnikom wydarzenia za tak liczne przybycie. Piątkowy wieczór był przepełniony muzyką, śpiewem i tańcem.

czytaj dalej na temat: Koncert Noworoczny

Ferie

Utworzono dnia 18.01.2024

23 stycznia (wtorek) o godz. 9:00 rozpoczynamy zapisy na zajęcia i wyjazdy organizowane podczas tegorocznych ferii. Zapisy przyjmujemy w siedzibie biblioteki i telefonicznie- 44 755 70 22. Ważna informacja dotycząca wyjazdów- dziecko może wziąć udział wyłącznie w JEDNYM wyjeździe. Do wyboru: wycieczka do Warszawy dla dzieci w wieku 6-10 lat (w programie wizyta w Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids Planet) lub wyjazd do kina Helios w Piotrkowie Trybunalskim na film "Akademia Pana Kleksa". Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Ferie z Biblioteką w Lubieniu

Utworzono dnia 20.01.2024

Biblioteki w Milejowie i Mierzynie zapraszają dzieci na warsztaty plastyczne oraz wyjazd do kina

Utworzono dnia 20.01.2024

Ferie w Filii w Niechcicach

Utworzono dnia 19.01.2024

​Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć przygotowaną przez Filię w Niechcicach na czas ferii zimowych. Liczba miejsc ograniczona. W programie: warsztaty plastyczne, ciekawe spotkania, pieczenie pączków, zabawy oraz wyjazd do kina. 

Koncert Noworoczny

Utworzono dnia 17.01.2024

Serdecznie zaprszamy mieszkańców gminy Rozprza na Koncert Noworoczny, który odbędzie się 26 stycznia 2024 r. (piątek) w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rozprzy. Koncert Zespołu Ludowego Ziemi Piotrkowskiej "Piotrkowianie" poprzedzą występy uczestników warsztatów tanecznych i wokalno-muzycznych. Początek wydarzenia o godz. 18:30, wstęp wolny!

Gmina Rozprza

 

Zegar

Elektroniczna skrzynka podawcza GBPwRozprzy-ePUAP

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 123

W poprzednim tygodniu: 112

W tym miesiącu: 346

W poprzednim miesiącu: 619

Wszystkich: 53495