Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Akrobatyka powietrzna w Szkole Podstawowej w Niechcicach

Utworzono dnia 05.10.2023

13 października w Szkole Podstawowej w Niechcicach odbędzie się spotkanie organizacyjne dot. zajęć akrobatyki powietrzenej. Warsztaty, które realizowane będą w tym roku szkolnym, adresowany są do dzieci i młodzieży, a treningi poprowadzi Natalia Woźniakowska. 

Spektakle Teatralne w Warszawie, Łodzi i Chorzowie

Utworzono dnia 04.10.2023

Smocza Indonezja

Utworzono dnia 02.10.2023

„Smocza Indonezja” to tytuł warsztatów edukacyjnych dla dzieci zorganizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Rozprzy. W zajęciach, które odbyły się 2 października, wzięło udział łącznie ok. 100 dzieci. Wszystkie cztery spotkania pozwoliły uczestnikom lepiej poznać ten odległy, egzotyczny kraj i znaleźć odpowiedź na pytanie: Czy smoki istnieją naprawdę?

czytaj dalej na temat: Smocza Indonezja

Warsztaty podróżnicze dla dzieci

Utworzono dnia 29.09.2023

"Smocza Indonezja" to tytuł warsztatow podróżniczych, które odbędą się w najbliższy poniedziałek, tj. 2 października. Działanie realizowane w ramach projektu "Zew natury w świecie literatury". Dofinansowano ze srodków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. 

Spotkanie z Panem Poetą

Utworzono dnia 27.09.2023

26 września Gminną Bibliotekę Publiczną w Rozprzy odwiedził Pan Poeta, autor popularnej „Ptasiej Serii”. Uczestnicy spotkania mieli okazję poznać barwne historie kury, kaczki, sowy i pawia, bohaterów krótkich bajek edukacyjnych napisanych dla najmłodszych.

czytaj dalej na temat: Spotkanie z Panem Poetą

Spotkanie z Panem Poetą

Utworzono dnia 25.09.2023

Już jutro (26 września) z Panem Poetą spotkają się najmłodsi czytelnicy naszej biblioteki. Spotkanie dla grupy zorganizowanej, początek o godz. 10:00. 

czytaj dalej na temat: Spotkanie z Panem Poetą

Misiowe przytulanki

Utworzono dnia 19.09.2023

19 września w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rozprzy odbyły się warsztaty kreatywne „Zrób Misia”. Ponad 100 przedszkolaków stworzyło swoją nową misiową przytulankę.

czytaj dalej na temat: Misiowe przytulanki

Zrób Misia

Utworzono dnia 18.09.2023

Miś Uszatek, Kubuś Puchatek, Miś Paddington i inne niedźwiadki, to bohaterowie niezliczonej ilości książek dla dzieci. Z myślą o najmłodszych, 19 września w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rozprzy odbędą się warsztaty kreatywne dla dzieci "Zrób Misia". Każdy uczestnik zajęć wykona swoją wyjątkową misiową przytulankę. Warsztaty dla grup zorganizowanych. Działanie realizowane w ramach projektu "Zew natury w świecie literatury". Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. 

Justyna Bednarek w naszej bibliotece

Utworzono dnia 15.09.2023

Justyna Bednarek, jedna z najbardziej znanych i cenionych autorek książek dla dzieci odwiedziła 15 września Gminną Bibliotekę Publiczną w Rozprzy. W spotkaniu uczestniczyli trzecioklasiści ze Szkoły Podstawowej w Rozprzy.

czytaj dalej na temat: Justyna Bednarek w naszej bibliotece

Spotkanie autorskie z Justyną Bednarek

Utworzono dnia 12.09.2023

W najbliższy czwartek (14 września) z młodymi czytelnikami spotka się Justyna Bednarek, autorka książek dla dzieci i dorosłych. Spotkanie dla grupy zorganizowanej, początek o godz. 9:00. 

czytaj dalej na temat: Spotkanie autorskie z Justyną Bednarek

Gmina Rozprza

 

Zegar

Elektroniczna skrzynka podawcza GBPwRozprzy-ePUAP

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 87

W poprzednim tygodniu: 180

W tym miesiącu: 702

W poprzednim miesiącu: 684

Wszystkich: 50666