Wielkanocne warsztaty on-line dla dzieci

Utworzono dnia 10.03.2021, 13:52

17.03.2021 , 16:00

Kolejna propozycja dla małych i tych nieco starszych miłośników rękodzieła. Tym razem zapraszamy na warsztaty wielkanocne, które przeprowadzimy za pośrednictwem platformy Zoom. Dzieci w wieku 7-11 lat mając do dyspozycji styropianowe jajka, kolorowe wstążki, mech oraz inne ciekawe elementy dekoracyjne przystroją koszyczki. Spotkanie online dla dzieci odbędzie się 17 marca o godz. 16:00. Wielkanocna kompozycja w szkle, to propozycja dla dorosłych, którzy zdecydują się na udział w warsztatch zaplanowanych na 18 marca. Zapisy w bibliotece lub pod nr tel. 44 755 70 22. Zajęcia poprowadzi Marta Gałkowska, pracownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Rozprzy.Kolejna propozycja dla małych i tych nieco starszych miłośników rękodzieła. Tym razem zapraszamy na warsztaty wielkanocne, które przeprowadzimy za pośrednictwem platformy Zoom. Dzieci w wieku 7-11 lat mając do dyspozycji styropianowe jajka, kolorowe wstążki, mech oraz inne ciekawe elementy dekoracyjne przystroją koszyczki. Spotkanie online dla dzieci odbędzie się 17 marca o godz. 16:00. Wielkanocna kompozycja w szkle, to propozycja dla dorosłych, którzy zdecydują się na udział w warsztatch zaplanowanych na 18 marca. Zapisy w bibliotece lub pod nr tel. 44 755 70 22. Zajęcia poprowadzi Marta Gałkowska, pracownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Rozprzy.